Staňte se členy našeho NedoKLUBu. Je to jedna z možností, jak se k nám přidat a společně pomáhat.

Proč se stát členem

  • I malá částka měsíčně nám pomůže plnit naše poslání – pomáhat účinně rodinám předčasně narozených dětí.
  • Stanete se součástí naší komunity.
  • Budete získávat informace o našich akcích, pozvánky na ně a slevy na vstupné.
  • Vždy získáte informace o tom, co aktuálně děláme a jak pomáháme.
  • Pro členy NedoKLUBU vyjednáváme benefity s našimi partnery, kteří podporují naše aktivity a pomáhají nám pomáhat. Aktuální nabídka bude již brzy ZDE
  • Když uvidíte reportáž o předčasně narozených dětech, uslyšíte o této problematice v rádiu, vždy si vzpomenete, že i Vy pomáháte a že jste naší součástí…
  • Neříkali jste si na oddělení, kam jste docházeli za svým předčasňátkem, že byste chtěli nějak pomáhat, ale nevědeli jste jak? Tak my vám nabízíme tuto možnost. Můžete se stát naším členem:-)

Pokud nás můžete podpořit, neváhejte prosím. Stát se Členem NedoKLUBu je snadné: vyplníte a odešlete PŘIHLÁŠKU, my vám obratem pošleme bankovní údaje a vy zadáte jednorázový příkaz k úhradě. My vám pošleme všechny technické informace, možnost využívat slevy a výhody a vaše další práva spojená s členstvím v NedoKLUBu.

Členství na rok činí minimálně 500 Kč. Horní limit není stanoven… pro ty, kdo má důvod, chuť a možnost nám darovat více:-)

Můžete zaplatit jednorázově, nebo i zadáním trvalého příkazu. Záleží na vás, jaká varianta je pro vás pohodlnější a dostupnější. Při daru v hodnotě přesahující 1000 Kč ročně Vám vystavíme potvrzení k odečtu od základu daně vždy v lednu za uplynulý rok.

Polovinu příspěvku, který nám pošlete, použijeme na financování našich akcí, dotisk knihy Vítej, kulíšku a tisk našeho časopisu Nejste v tom sami. Ten zdarma distribuujeme do všech perinatologických center na pomoc rodičům, kterým se stejně jako nám narodilo děťátko předčasně. Časopis vychází 2xročně – v květnu a listopadu.

Druhou polovinu příspěvků použijeme na náklady spojené s chodem organizace, nájemným skladu, poštovným, publicitou, provozem webových stránek a podobně. Níže již brzy naleznete informace o počtu členů a našich aktivitách, na něž jsou využity prostředky právě z Vašich příspěvků!

Co z vašich příspěvků pořídíme?

již brzy!

Máte-li zájem o členství, vyplňte prosím členskou přihlášku.