Naše upřímné poděkování patří těmto společnostem či dobrým duším,  díky jejichž podpoře se daří  podporovat rodiny s předčasně narozenými dětmi, docházet s dárečky a oblečky do již dvaceti nemocnic v celé ČR, pořádat setkání, vydat sbírku pohádek pro rodiny s nedonošenými kulíšky, oceňovat práci zdravotníků i dobrovolníků,pomáhat studentům s výzkumy.

Děkujeme Vám, nesmírně si Vaší pomoci vážíme. Náš obrovský obdiv a poděkování patří i všem dobrovolníkům, kteří nabízejí svou pomoc při naplňování našeho poslání!

Děkujeme za všechny, kterým společně pomůžeme překonat těžké chvíle.

ČNEOS
Látky Mráz
Dlouhá Cesta
Abbvie

Děkujeme partnerům a dárcům, kteří nás v minulosti podpořili

OPTYS
PRAHA
Praktická žena
Fragment
Kreativní Svět
Nadace Tři brány
MEA
PINGOUIN
Abbvie
ABBOTT
Česká Pošta
Botanicus
ISIFA
TUTINA
Látky Mráz
BOIRON
NESTLE Nutrition
KOUS
NADAR
Agentura Dobrý den
NEDCON
Dlouhá Cesta
VLNAP
ČNEOS
PROMOTOL
VZP
Nadace České pojišťovny
ART Flowers
Zdravotníci
Communication Cord
TIERRA VERDE
NITARNA
Bee In
DARTIN
Kik
EURONICS

rok 2013

Nadace České pojišťovny obdrželo občanské sdružení Nedoklubko pro projekt Mámy pro mámy částku   50 000,- Kč. Částka byla využita na výrobu pomůcek pro neonatologická oddělení a dárků pro hospitalizované maminky. Děkujeme !

Společnost Látky Mráz celoročně podporovala předčasně narozená miminka darovanými látkami, ze kterých dobrovolníci ušili zavinovačky, dečky, prostěradla a pelíšky. Ty potom prostřednictvím Nedoklubka putovaly do nemocnic na oddělení novorozeneckých JIP po celé republice. Děkujeme!

rok 2012

Děkujeme panu Kadlecovi (či manželům Kadlecovým), kteří pravidelně již několik měsíců posílají na nedoklubkový účet finanční pomoc a stejně i všem dalším dárcům, bez jejichž podpory bychom nezvládli poskytovat pomoc tam, kde je jí zapotřebí. Děkujeme !!!

Nadace Tři brány přispěla částkou 2 305 Kč na pořádání semináře a supervize Laických poradkyň Nedoklubka, který se uskutečnil 4. května v MC Trojka. Děkujeme!

Společnost Abbvie je generální partnerem Purpurového srdce. Děkujeme!

Nakladatelství Portál věnovalo sponzorský příspěvek 5 tisíc korun na tisk letáčků Desatero pro rodiče předčasně narozených dětí .

Firma KIK, textil-diskont, která věnovala ze svého sortimentu pro předčasně narozené děti v nemocnicích v Plzni a Karlových Varech oblečky ve vel. 42 – 50 (mini dupačky, trička, bodýčka, kalhoty, …), v hodnotě 20 000 Kč. Dík patří především p. Chrudimskému, zástupci pro ČR, který celou věc podpořil.

Na stránkách Zlatého kulíška najdete seznam desítek tvůrců, kteří se do projektu  tvoření pro nedonošená miminka zapojují a kterým patří náš dík. V roce 2013 nebyl tento projekt vyhlášen.

Děkujeme rovněž všem partnerským organizacím – mateřským a rodičovským centrům, školkám, školám, seniordomům a dalším, kteří pomáhají vyrábět oblečky pro miminka v inkubátorech a dárečky pro maminky po předčasném porodu. Jejich seznam najdete na stránkách projektu www.mamypromamy.blogspot.com. Děkujeme rovněž zdravotním sestřičkám a lékařům nemocnic, zapojených do projektu Mámy pro mámy za vstřícnost a spolupráci. Seznam zapojených 20 nemocnic najdete rovněž na stránkách projektu.

Česká pošta věnovala sdružení částku 50 000 Kč na organizaci seminářů, konferencí a vznik publikací věnovaných předčasnému narození a problematice nedonošenosti.

Nakladatelství Fragment věnovalo dárky jako knížky, puzzle, omalovánky a jiné pro děti, které se zúčastnily Happeningu pro miminka do dlaně v hodnotě 5 tisíc korun.

rok 2011

Nakladatelství Portál věnovalo sponzorský příspěvek na tisk letáčků Desatero pro rodiče předčasně narozených dětí a 10knih pro hlasování o vítězi ceny Purpurové srdce v kategorii Osobnost veřejného života.

Firma Optys, spol. s. r. o., vložila reklamní text Nedoklubka na formuláře tiskopisu pokladního dokladu v nákladu 45 tisíc kusů, v hodnotě 16 500 Kč.

Fotografické studio Nadar – jediné certifikované pracoviště sRRGBprint a fotografický klub pro profesionály a milovníky fotografie v Praze, které zdarma zdokumentuje Mezinárodní den předčasně narozených dětí, který proběhne spolu s předáváním Purpurových srdcí, 14. listopadu v Praze. Zároveň poskytlo několik poukazů pro rodiče na tisk fotografií.

Isifa je Image Service agenturou, poskytující služby v oblasti audio-vizuální komunikace a digitálního obsahu. Nedoklubku poskytla zdarma nádhernou fotografii miminka pro tvorbu vánočního přáníčka.

občanskému sdružení Dlouhá cesta patří poděkování za bezplatnou metodologickou supervizi a pomoc při zavádění služby pro nové rodiče po předčasném porodu – Laického poradenství Nedoklubka.

Největší světový výrobce homeopatických přípravků. Společnost Boiron CZ věnovala jako sponzorský dar 10 000 Kč na tisk letáčku Desatero pro rodiče předčasně narozených dětí.

Agentura Communication Cord poskytuje komplexní služby v oblasti public relations. Pro Nedoklubko zdarma zajistila moderování Republikového setkání předčasně narozených v Boskovicích a pomáhala s mediální prezentací projektu.

Firma Abbott Laboratories s.r.o. podpořila v roce 2011 třetí seminář pro Laické poradkyně NEDOKLUBKA. Je generálním partnerem Oslav Mezinárodního dne předčasně narozených dětí. Na Ponožkový rekord uspořádali sbírku a přispěli 379 páry ponožtiček pro předčasně narozené děti, podpořili tombolu na Republikovém setkání v Boskovicích.

koordinační uskupení NNO Vysočina – KOUS Jihlava – odborné bezplatné poradenství, spolupráci a podporu při zadávání žádosti o dotaci.

ŽIVOT 90 – bezplatné poradenství a pomoc při sestavování projektové žádosti.

Velkoobchod a maloobchod Látky Mráz s.r.o. věnovala 50m látky s dětskými motivy na výrobu zavinovaček pro děti v nemocnicích, které šijí dobrovolníci, v hodnotě 5 000 Kč.

Společnost Botanicus darovala voňavé balíčky jako odměny pro koordinátorky – dobrovolnice Nedoklubka.

Společnost Nedcon podpořila částkou organizaci setkání Republikového setkání rodin s předčasně narozenými dětmi.

Westernpark v Boskovicích poskytl své atrakce, prostory a slevu návštěvníkům Republikového setkání rodin s předčasně narozenými dětmi.

Společnost NESTLÉ věnovala dárky do tomboly Republikového setkání rodin s předčasně narozenými dětmi. Podporuje Mezinárodní den předčasně narozených dětí.

TIERRA VERDE s.r.o. česká firma vyrábějící ekologicky šetrné výrobky pro domácnost. Pod značkou YELLOW&BLUE nabízí ekologické prací a čistící prostředky věnovala dárky do tomboly Republikového setkání rodin s předčasně narozenými dětmi.

E-shop Tutina.cz s ekologickými výrobky pro miminka, maminky i domácnost. Dováží pleny pro děti a dospělé.

Společnost Organic produkty sro se zabývá nabídkou přírodních produktů na praní, čištení a osobní hygienu. Věnovala návštěvníkům Republikového setkání rodin s předčasně narozenými dětmi v Boskovicích svoje produkty.

Síť elektroprodejců EURONICS věnovala návštěvníkům Republikového setkání rodin s předčasně narozenými dětmi v Boskovicích dárky do tomboly.

Obchodní společnost Kreativnisvet.cz, zástupce několik světových značek v oblasti kreativního tvoření a školních a výtvarných potřeb, poskytuje Nedoklubku slevu na nákup materiálu a věnovala kreativní potřeby na Republikové setkání rodin s předčasně narozenými dětmi.

Agentura Dobrý den z Pelhřimova, registrující rekordy v České republice, podpořila pořádání Ponožkového rekordu.

E-shop Bee-in poskytl slevu na přízi pletařkám oblečků pro předčasně narozená miminka.

Vlnap a.s. věnoval vlnu pro pletení oblečků na nedonošená miminka.

E-shop s přízemi francouzské firmy Pingouin věnoval tři dárkové balíčky přízí hlavním výhercům soutěže Zlatý kulíšek. Věnovala i přízi pro pletení oblečků mimo soutěž v celkové hodnotě 13 tisíc Kč.

Český výrobce přízí Niťárna věnoval na  tvorbu oblečků pro předčasně narozené děti.

E-shop MARLEN s přírodními pletacími přízemi, látkami a šicími potřebami věnoval přízi jako dárek pro vítěze jedné z kategorií soutěže Zlatý kulíšek

Hlavní mediální partner projektu Ponožkový rekord. Redakce Praktické ženy se výrazně zasadila a podílela na nasbírání 6 132 kusů ponožtiček pro předčasně narozené děti

 

Dům dětí a mládeže Přelouč za zapůjčení výtvarných pomůcek na akci Republikové setkání rodin s předčasně narozenými dětmi v Boskovicích 11.9. 2011

Občanské sdružení Želečským dětem  zapůjčilo hry na Republikové setkání rodin s předčasně narozenými dětmi v Boskovicích 11.9. 2011

JUDA CREATIV zpracovalo graficky zdarma letáček Desatero pro rodiče předčasně narozených dětí

Tiskárna D + D z Poděbrad poskytla, prostřednictvím pana Dubského, několik tisíc visaček pro psaní vzkazu k dárečkům z projektu Mámy pro mámy, pro maminky do nemocnic

Psycholožka Mgr. Denisa Vrbová, která věnovala svůj čas, znalosti a energii a pomáhala mamuškám – laickým poradkyním Nedoklubka vyznat se v pocitech a potřebách čerstvých rodičů nedonošených miminek . Čtvrtý seminář pro laické poradkyně, konaný 8. října v Praze.

Sestřice – záchranářce Bc. Valentýně Křížové, která věnovala svůj čas, znalosti a energii a pomáhala mamuškám – laickým poradkyním Nedoklubka proniknout do tajů první pomoci u malých dětí na čtvrtém semináři, konaném 8. října v Praze.

Mgr. Sandře Silné a jejím kolegům z Ekumenické rady církví v ČR, kteří nám poskytli příjemné zázemí a významnou slevu při pronájmu své konferenční pro pořádání čtvrtého semináře pro laické poradkyně.Bez Vás všech bychom nemohli nabízet pomoc ostatním!!! Děkujeme

2010

Petr FRÁŇAFirma zaplatila informační letáček Nedoklubko. A jako další podporu našemu sdružení pan Fráňa pro členy Nedoklubka poskytuje slevu 15% při nákupu monitoru dechu nanny.

Manželé Heczkovi věnovali dar 10 000 Kč na dotisk brožurek Rodičům nedonošeného miminka

Kateřina Janečková maminka předčasně narozených dvojčátek, psycholožka sestavila informační Letáček pro příbuzné a přátele rodičů předčasně narozených dětí a financovala náklady.

NAKLADATELSTVÍ PORTÁL  věnovalo jako sponzorský dar pět výtisků knihy Narodilo se předčasně pro laické poradkyně Nedoklubka

JUDA CREATIV jako sponzorský dar pan Juda graficky zpracovává zdarma veškeré tiskoviny našeho sdružení. 

DN FORMED Brno s.r.o.Finanční dar 12 000 Kč

Ondřej Bártasoukromá osoba – zdarma správa webových stránek nedoklubko.cz

2009

Nutricia Česká republika   Společnost výrazně podpořila vydání brožurky „Kojení je hledání cesty k sobě navzájem“

DN FORMED Brno s.r.o.Společnost podpořila vydání brožurky „Kojení je hledání cesty k sobě navzájem“

Jansen Display s.r.o.Společnost poskytla slevu 22 000 Kč na stojany pro výstavu „Miminka do dlaně“

Plinky.cz finanční příspěvek 10 000 Kč

Ondřej Bárta soukromá osoba – zdarma správa webových stránek nedoklubko.cz

2008

Ondřej Bárta soukromá osoba – zdarma vytvoření diskusního fóra na webu nedoklubko.cz

Zdeněk Málek soukromá osoba – zdarma fotografování rodičů a dětí pro fotografickou výstavu

EFKO-Hračky s.r.o.věcný dar – vánoční balíček pro rodiče nedonošených dětí 35 ks

Plastia s.r.o.finanční dar 40.000,- Kč

2007

Peacock komunikační agentura – zdarma grafické zpracování brožury Rodičům nedonošeného miminka

Institut bazální stimulace finanční dar 2.000,- Kč

EFKO-Hračky s.r.o.věcný dar – vánoční balíček pro rodiče nedonošených dětí 100 ks

2004

Petr Fráňa věcný dar 2 ks monitory dechu kojence

.