LAICKÉ PORADENSTVÍ

Jste-li rodičem krátce po předčasném narození svého miminka, zažíváte bezesporu jedny z nejtěžších chvil svého života. Zdá se vám, že trápení a nejistota nikdy neskončí, bojíte se doufat a věřit, že bude lépe … podobnými pocity si prošly téměř všechny maminky na začátku cesty s miminkem po předčasném narození a některé z nich se rozhodly, že čerstvým maminkám budou oporou a společníkem pro společné sdílení.

Seminář kineziologie

Dobrovolníci, maminky-poradkyně , kterým říkáme raději „mamušky“, vám budou k dispozici na telefonech či e-mailech v určené a vámi dohodnuté době.

Záleží na vás, kterou z nich oslovíte či napíšete zprávu, Budou čekat na vaše zavolání a těší se, že alespoň maličko ze svých zkušeností budou moct předat někomu potřebnému a vyslechnout si trápení a radosti, které se svým miminkem zrovna v tuto chvíli prožíváte!

Tato služba našeho sdružení je bezplatná a mamušky se prozatím zúčastnily seminářů – Začátky kojení nedonošených dětí – MUDr. M. Chvílová-Weberová, Psychomotorický vývoj předčasně narozeného děťátka – Mgr. H. Jahnová a Základy komunikace, základy homeopatické pomoci pro maminky po porodu a nedonošeňátka, první pomoc u nejmenších dětí, bronchopulmonální dysplázie, krizová intervence u rodičů po porodu a další semináře plánujeme a absolvujeme dvakrát ročně.
Chcete si popovídat ? Podělit se s někým, který Vaše pocity zná, o starosti a radosti, které Vás a Vaše miminko provázejí . Zavolejte, napište nebo pošlete SMS jedné z „mamušek“, které se těší na zprávy o vašem miminku!

Klára Csirková, mamuska.klarazavinacseznam.cz, tel.: 733 751 763
Šimon a Mikoláš, narozené ve 29. týdnu v Českých Budějovicích
PO 11:00-21:00.
ST 17:00-18:00

Lucie Hladká, mamuska.luckazavinacseznam.cz
Adélka a Terezka, narozené ve 25. týdnu v Praze Podolí (ÚPMD).

Romana Ľuptáčiková, mamuska.romcazavinacseznam.cz
Tamarka, narozená ve 32. týdnu v Podolí. Jejich příběh si můžete přečíst zde:

Michaela Lískovcová, mamuska.misazavinacseznam.cz

Vojtík, narozený ve 26. týdnu v Českých Budějovicích. Jejich příběh si můžete přečíst zde:

Veronika Hřebejková, mamuska.verca@seznam.cz . Dominik, narozený ve 24. týdnu ve FN v Plzni. Příběh najdete zde:

Vlaďka Nejdlová, mamuska.vladka@seznam.cz . Adámek, narozený ve 29. týdnu ve FN v Plzni. Příběh najdete zde:

Kdybyste se i Vy ráda stala jednou z „mamušek“, a chtěla tímto způsobem pomáhat dalším novým rodičům, napište prosím na adresu: INFO@NEDOKLUBKO.CZ

 .