logo_nts_final

V lednu 2015 konečně naplno spouštíme projekt Nejste v tom sami. Projekt vzniká z potřeby rodičů připojit se k práci našeho spolku a nějakou formou pomoci rodičům, kteří přicházejí po nás. Každý z vás má možnost přispět. Každé minimiminko, které vybojovalo svůj boj o život na neonatologických odděleních bude dodávat sílu těm dalším a ještě menším! Princip je jednoduchý.
Do formuláře  nejstevtomsami.nedoklubko.cz zapíšete údaje o svém předčasně narozeném miminku. Jeho jméno, váhu a týden, ve kterém se narodilo, příběh a vzkaz pro vystrašené rodiče, kteří jsou teprve na začátku té leckdy dlouhé a zdánlivě nekonečné cesty a hledají. Hledají informace, povzbuzení a podporu a nevědí, co bude dál. Pro ně všechny tady budeme my všichni.
Všichni ti, co jsme si tu dlouho cestu už prošli, strávili jsme dny, týdny a měsíce u inkubátoru, vyhřívaných lůžek, v odstříkávacich místnostech, čekárnách a nemocničních bufetech. Měli bezesné noci, ptali jsme se pořád dokola proč právě my, kolik toho ten náš malý bojovníček bude muset vydržet, než si ho odvezeme domů do postýlky… A proto je tady náš nový projekt Nejste v tom sami. Aby noví rodiče věděli že zdaleka nejsou.
Že takto je více či méně zasažena jedna z deseti rodin na celém světě. Že se u nás v České republice narodí už téměř 9000 miminek ročně dříve, než by mělo…A že my máme to štěstí a v našich centrech je o ně dobře postaráno. Jen potřebují pomoc nás, rodičů, víru a přesvědčení, že to bude v pořádku, že všichni kolem dělají maximum a že……… 
Že v tom zkrátka nejsou ani zdaleka sami!

Na facebooku jsme založili skupinu Nedoklubko-Nejste v tom sami, kam se můžete přidat a zaslat nám fotografie Vašich kulíšků tenkrát a dnes.

My všichni v Nedoklubku jsme tu proto, aby rodiče včas dostali všechny potřebné informace a povzbuzení a věděli, kde se mohou zeptat.

Už předem děkuji všem, že se do projektu zapojí!

Lucie Žáčková
výkonná ředitelka Nedoklubka
maminka holčičky Elly narozené ve 25+3 t.t. s váhou 730 gramů

Nelinka, 27+6tt, 880g, 35cm

nejstevtomsami.nedoklubko.cz

REGISTRACE

.