77_1361048701_42_newsthumb_305

Rodiče nedonošeňátka: Čteme jen příběhy se šťastným koncem

Optimismus je důležitou medicínou pro rodiče extrémně nezralých nedonošeňátek. Užívat jej potřebují nejen v prvních dnech, ale po celé dětství svého potomka. Když si rodiče odnášejí své vypiplané nedonošeňátko po několikaměsíčním boji o život konečně z porodnice domů, je to velká úleva. Záruku na bezproblémový další vývoj děťátka ale nedostane nikdo z nich. Právem se…

Details
P1280044

Daneček 27tt. 820g

Pomalu se blíží Danečkovy druhé narozeniny, tak bych i já chtěla naším příběhem podpořit nejen novopečené rodiče nedonošeňátek, ale i celý tým lékařů porodnice v Podolí. Velký dík patří neonatologům a hlavně sestřičkám, které jsou u našich drobečků 24 hodin denně. Jsou to právě ony, kdo nás naučil postarat se o tak malá miminka, kdo nám je poprvé přikládal na tělo, když došlo konečně na klokánkování. Zrovna ony se stávaly dalším členem naší rodiny, když jsme za Danečkem o víkendu přijeli s manželem společně.

Náš příběh se začal před pár lety, cesta k vytouženému miminku nebyla jednoduchá a proto jestli teď zrovna  čte někdo, kdo se o naše miminko staral, může si být jistý, že mu v duchu každou chvíli děkujeme, že máme doma takového čiperného modrookého blonďáka.

Details