Předávání dárečků v Karlových Varech – 10.10.2013

PA104412 – kopieDne 10.10.2013 jsme spolu s Dominičkem předaly úžasné dárky na novorozeneckou JIP v Karlových Varech. Projekt je podpořen grantem České pojišťovny a dalšími nadšenými vyrábějícími či darujícími, kteří rádi pomáhají našim nejmenším kulíškům!
Na oddělení nás opět přivítaly úžasné sestřičky svou vstřícností a vděčností za dárky. Přinesli jsme s sebou jak mnoho dárečků pro maminky po předčasném porodu, tak i pomůcky na odd. pro miminka, které  jistě pomůžou a potěší! Společně jsme se nad dárky radovali, obdivovali pestrost a šikovnost vyrábějících a není pochyb o tom, že splní svůj účel!
Děkujeme těmto vyrábějícím či darujícím dobrým duším: Jana Hřebejková, Jaroslava Pallová, Veronika Pašková, Rodinné centrum Heřmanova Huť, MŠ Kynšperk n/O, paní Čauderová a paní Zrnová.
Details
0_1

Předávání dárečků v Nemocnici Na Bulovce – 27. 3. 2013

Ve středu 27.3.2013 jsem se Na Bulovce opět potkala s paní doktorkou Dedkovou, abych jí předala dárečky pro maminky a jejich kulíšky. Tentokrát jsem měla připravených přes 20 „velikonočních“ balíčků (s vajíčky, zajíčky, perníčky, ptáčky, srdíčky atd.) a další balíčky s pletenými dárky, přáníčky a dalšími krásnými drobnostmi. Aktuálně na oddělení nemají tak přetížený stav…

Details

Poptávka bodýček s dlouhým rukávem pro VFN „U Apolináře“

Pražská VFN „U Apolináře“ poptává pro miminka na svém oddělení bodýčka s dlouhým rukávem, v těch nejmenších velikostech (38 – 46). Mohou být nová i nošená. Rádi bychom alespoň nějaké předali v nemocnici koncem dubna. Bodýčka můžete zasílat na adresu pražské koordinátorky:   Andrea Benešová – Dohnalová Blahoslavova 8 130 00 Praha 3 či se…

Details