Sedmé setkání nedoklubek, jejich rodičů, lékařů a sester Plzeňské neonatologie na přehradě Hracholusky ze dne 17.8.2013

SETKANINa pozvání nedoklubek dorazili úžasní broučkové a berušky se svými rodiči, sestřička a staniční sestřička Saša Šafránková, psycholožka Lenka Fromlová a lékařka neonatologie Plzeň MUDr. Magdalena Čadová.

Setkání proběhlo v příjemném Penzionu a restauraci U Vlčků, kteří s námi již pravidelně spolupracují a vychází nám vstříc, děkujeme za ochotu majitelům a personálu!

V uzavřeném prostoru je i dětské hřiště, které bylo stále v obležení a „skladným“ místem pro naše ratolesti! ;-)

V tento velmi teplý letní den se nám ratolesti rozutíkaly, kam jen to šlo a velmi atraktivním místem byl i bazén :-)

Děkuju všem rodičům, jak nově příchozím, tak „starým“ známým, za skvělou atmosféru, především za sdílení Vašich příběhů, které jsou velmi emotivní a je náročné o tom i zpětně hovořit, nicméně jste všichni naprosto úžasní, šli jste do toho, otevřeli svůj příběh bez obav a troufám si říci za všechny účastníky – velké DÍKY za odvahu, sílu a energii, kterou jste s sebou přinesli!

Pro náročnost s dětmi jsme zdaleka nestihli vše probrat, tak jak bysme chtěli, a více si popovídat o tom, co nás momentálně trápí, nicméně pevně doufám, že setkání pro Vás bylo přínosem, hezkým výletem a místem pro setkání a sdílení podobných příběhů, trápení a radostí a nalezení nových přátelství a podpory!

Stejně tak děkuji všem z neonatologie za to, že přicházíte mezi nás – rodiče – v civilním oblečení bez bílých plášťů, je příjemné se sejít na neutrálním místě a pohovořit si o trápení s rodiči mimo nemocniční prostředí. Je to velmi uvolňující a nabíjící pro Vaši další práci, která má nesmírnou cenu, cenu života, který má smysl! MERCI

Details
bez názvu

Pozvánka na šesté setkání rodičů a jejich nedoklubkových dětiček

Cílem těchto setkání je osobní poznání těch, kteří s námi sdílejí podobný příběh (nejsme v tom sami), předávání zkušeností, rad a tipů, jak náročné období přečkat a prožít radostné odpoledne v přítomnosti těch, kteří nám rozumí (nejen nám dospělým, ale i našim kulíškům). dne 7.3.2012 (čtvrtek)                       …

Details